האם ניתן להוביל מקרר מהארץ לחו"ל

‏בשנים האחרונות הרבה ישראלים עוברים לגור מהארץ לחוץ לארץ. המעבר הזה לא פשוט מסיבות רבות. אחת מהן היא – מה לעשות עם כל מה שנמצא בבית הנוכחי? ‏אמנם אנחנו יודעים שאנחנו יכולים לעשות הובלה של מיטה, ארונות ועוד אבל נשאלת השאלה – האם ניתן להוביל מקרר מהארץ לחו״ל? אנחנו נענה לכם על השאלה הזאת!

 

הובלה של מקרר

הובלת מקרר שונה מהובלות אחרות. זהו ענף אחד מיני רבים בתחום ההובלות. בענף הזה, מתמקדים בהובלה של אמצעי הקירור הנפוצים כמו לדוגמא מקרר, מקפיא ועוד. בתהליך ההובלה, חשוב שבן אדם מקצועי ומנוסה בתחום המקררים יהיה אחראי. זאת מפני שקיים מגוון רחב של מקררים – גדלים שונים, משקלים שונים ועוד – וכל מקרר מביא איתו אתגר אחר בזמן ההובלה.

הובלה של מקרר

שינוע של המקרר

‏שלב השינוע של המקרר מהמקום הנוכחי שלו אל מיכל ההובלה, וממיכל ההובלה אל המקום החדש משתנה בהתאם לסוג המקרר. כמו שאמרנו, קיימים מקררים בגדלים שונים ומשקלים שונים ולכן, אמצעי ההובלה משתנים בהתאם.

אם מדובר במקרר במשקל נמוך, תיקי מנשא יהיו אמצעי השינוע. אם מדובר במקרר במשקל בינוני, עגלות משא יהיו אמצעי השינוע ואם מדובר במקררים כבדים, יצטרכו להשתמש במנוף. קיימים עוד אמצעי הובלה אבל הם הנפוצים ביותר.

 

כמה עולה הובלה של מקרר?

‏כמו שכבר הבנתם, קיימים סוגי מקררים שונים ואמצעי הובלה שונים ולכן המחיר משתנה בהתאם לדברים הללו. חשוב לדעת כי המיקום משפיע גם כן על המחיר. אם אתם עושים הובלה מתל אביב לרמת גן המחיר יהיה שונה מלעשות הובלה מתל אביב לאילת. לכן, המלצה שלנו היא לדבר עם חברת ההובלה שאתם עובדים איתה כדי לקבל יותר פרטים.

 

אז – האם ניתן להוביל מקרר מהארץ לחו״ל?

‏התשובה שלנו היא – כן! כדי לקבל יותר פרטים, תדברו עם חברת פיקאפ הובלות. חברה זו היא חברת הובלות אשר מעניקה את השירותים שלה משנת 2016 ועד היום. ‏תוכלו לקבל שירות אישי, מדויק וטוב. הצוות של חברת פיקאפ הובלות הוא צוות מקצועי אשר עושה עבודה מדהימה.

 

הובלות לעסקים

‏יכול להיות כי אתם בעלי עסק. יכול להיות שיש לכם מסעדה בחו״ל, קונדיטוריה או כל דבר אחר ואתם צריכים הובלה של מקררים. גם את הדבר הזה אתם יכולים לעשות בחברת פיקאפ הובלות. אנחנו ממליצים לכם להתקשר אליהם כדי לקבל הצעת מחיר. ככה אתם תבינו האם זה משתלם לכם או לא.

 

לסיכום

‏קיימים סוגי מקררים שונים – חברות שונות, גדלים שונים, משקלים שונים. הדברים הללו משפיעים מאוד. כדי להעביר את המקרר ממקום אחד למקום אחר, צריכים להבין כמה הוא שוקל ומה הגודל שלו מפני שהדבר הזה משפיע על אמצעי ההובלה. ניתן להוביל מקרר מהארץ לחו״ל אבל חשוב לדעת כי הדבר הזה יקר יותר לעומת ההובלות בארץ. תדברו עם חברת פיקאפ הובלות כדי לקבל הצעת מחיר וכך תדעו האם זה מתאים לכם או לא!

מְקָרֵר

תוכן עניינים

רוצים לקבל עזרה בתכנון הטיול הבא שלכם?

השאירו פרטים ונציגינו יצרו אתכם קשר

אהבתם? שתפו עם החברים!

כתבות נוספות

שאולי תאהבו

כך תארגנו חתונה בקלות!
כך תארגנו חתונה בקלות!

החלטתם להתחתן? מזל טוב ואיזה כיף! ההתרגשות בשיאה! אחרי שלקחתם רגע להתרגל לעובדה שאתם מאורסים ולצד ההתרגשות הנהדרת מגיע שלב התיכנונים, הארגונים וההפקה. חתונה היא

למאמר »