3 פעילויות שיהפכו את הטיול עם הילדים לקל בהרבה

כל הורה יודע שטיול עם ילדים זה לא בהכרח זמן איכות. שכן, יש צורך לא פעם בהתאמה של מקומות הבילוי אל הילדים. אחרת, הטיול עשוי להיות קשה עבור כל הנוכחים. יצאנו לבדוק מהן הפעילויות שיהפכו כל טיול עם ילדים לקל הרבה יותר וחזרנו עם 3 פעילויות שכדאי שתכירו מקרוב, רגע לפני שתתחילו לארוז. הישארו אתנו ותגלו איך הטיול הבא שלכם יכול להיראות אחרת.

 

תכירו תחילה את הילדים שעזרו לנו למצוא את הפעילויות הנבחרות

יש לנו חוק ברור בכל הנוגע לכתיבת מדריכים שנוגעים לילדים. אנחנו לא כותבים את המדריכים הללו לבד אף פעם. תמיד אנו פונים על 5 ילדים לפחות (ואם מתאפשר, אז כמובן שנפנה אל יותר ילדים) ומבקשים מהם לדעת מה התשובה שלהם לסוגיה שמטרידה אותנו.

הפעם פנינו אל 3 ילדים וביקשנו לדעת מהן הפעילויות שיאפשרו להם ליהנות מטיולים משפחתיים. כל ילד הציג פעילות אחת ואנחנו בסופו של דבר, ריכזנו את 3 הפעילויות במדריך זה. אנו רוצים להודות לכל הילדים המקסימים שלקחו חלק במדריך. שכן, בזכות הרעיונות שלהם, המדריך הזה עולה לרשת והוא צפוי לאפשר לכל ילד ליהנות מהטיול המשפחתי במקסימום.

תכירו תחילה את הילדים שעזרו לנו למצוא את הפעילויות הנבחרות

רוצים לצאת לטיול עם ילדים שיסתיים על הצד הטוב ביותר? תכירו את פעילות מספר 1 

הורים יקרים, זה הזמן שלכם להכין את המדפסת ולגשת אל הילדים שלכם. תסבירו להם שאתם רוצים להקים עבורם פינת יצירה ניידת שתאפשר להם ליהנות מרגעי יצירה במהלך הטיול. מדובר בפינה שניתן לפתוח אותה בכל מקום, למשל:

  • בבית המלון
  • בטבע, על יד הנחל
  • באוטו, במהלך נסיעה ועוד

 

תבחרו ביחד עם הילדים כמה דפי צביעה וטושים, כך שתהיה לכם פינת יצירה פורה ומעניינת.

רוצים לצאת לטיול עם ילדים שיסתיים על הצד הטוב ביותר תכירו את פעילות מספר 1 

רוצים לצאת לטיול עם ילדים שיסתיים על הצד הטוב ביותר? תכירו את פעילות מספר 2

אם אתם רוצים לצאת לטיול ולאפשר לילדים ליהנות ממנו ביותר, עליכם להביא אתכם קלפים. שכן, טיול טוב הוא כזה שמשחקים בו לפחות 4 פעמים ביום קלפים. אתם לא חייבים להיות מעורבים במשחק אם אין לכם עניין בכך, כן? פשוט תביאו 2 חבילות ותראו שהילדים כבר מעסיקים את עצמם.

 

רוצים לצאת לטיול עם ילדים שיסתיים על הצד הטוב ביותר? תכירו את פעילות מספר 3

הפעילות ה – 3 מתאימה למי מכם שלא חוששים מקצת איפור. מדובר בערכת איפור שאפשר לקחת אתכם לכל מקום. הילדים יוכלו לאפר אחד את השני או אפילו את עצמם. שימו לב רק שאתם בוחרים באיפור שמתאים לילדים ושניתן להסיר אותו בקלות.

 

לסיום

עד כאן המדריך שהציג בפניכם את 3 הפעילויות שיהפכו את הטיול שלכם עם הילדים לקל בהרבה. אנו מאחלים לכם שתיישמו את הפעילויות הללו ותיהנו מכל רגע בטיול. 

3 פעילויות שיהפכו את הטיול עם הילדים לקל בהרבה

תוכן עניינים

רוצים לקבל עזרה בתכנון הטיול הבא שלכם?

השאירו פרטים ונציגינו יצרו אתכם קשר

אהבתם? שתפו עם החברים!

כתבות נוספות

שאולי תאהבו

כך תארגנו חתונה בקלות!
כך תארגנו חתונה בקלות!

החלטתם להתחתן? מזל טוב ואיזה כיף! ההתרגשות בשיאה! אחרי שלקחתם רגע להתרגל לעובדה שאתם מאורסים ולצד ההתרגשות הנהדרת מגיע שלב התיכנונים, הארגונים וההפקה. חתונה היא

למאמר »