4 שלבים להוצאת ויזה להודו

נוסעים להודו בקרוב? במדריך הבא נציג לכם את ארבעת השלבים להוצאת ויזה להודו, מבלי לצאת מהבית.

4 שלבים להוצאת ויזה להודו: קל יותר מאי פעם

אם בעבר הוצאת ויזה להודו הייתה הליך בירוקראטי וסבוך למדי, בעיקר בשל הטפסים הרבים אותם היה צריך למלא וכן הגעה פיזית לש.מ אשרות, כיום מדובר בתהליך פשוט אשר מתבצע בארבעה שלבים בלבד. באמצעות חברת visa-india  תוכלו להוציא ויזה באופן קל ופשוט, מבלי לצאת מהבית. כיצד מתבצע ההליך? להלן ארבעת השלבים:

  1. מילוי טפסים באינטרנט – השלב הראשון בהוצאת ויזה הוא מילוי שאלון אשר כולל את הפרטים האישיים שלכם וכן ציון מטרת הנסיעה. על מנת להוציא ויזה להודו יש לציין האם אתם נכנסים לצורך ביקור תיירותי או לצורך ביקור עסקים, וזאת לאור העובדה כי הרשויות בהודו מבקשות במעמד קבלת הוויזה לדעת לאילו מטרות אתם מגיעים ולכמה זמן. לרשותכם מספר אופציות להוצאה ויזה: ויזה ל 30 יום, ויזה לשנה או ויזה לחמש שנים. במידה והנכם מגיעים להודו לצרכי עסקים, תוכלו לקבל ויזה למשך שנה אחת. את השאלון ניתן למלא בעברית, ובמידה ויש לכם שאלות תוכלו ליצור קשר עם נציגי השירות של החברה בכדי לקבל סיוע.
  2. תשלום מאובטח – חברת visa-india מקפידה על אמצעי תשלום מאובטחים לחלוטין אשר יבטיחו כי פרטי כרטיס האשראי שלכם לא יישמרו. לאחר סיום מילוי הטפסים, תועברו לביצוע התשלום אשר יכול להתבצע באמצעות חשבון paypal או באמצעות כרטיס אשראי.
  3. קבלת הוויזה – בתום 5 ימי עסקים תוכלו לקבל את הוויזה שלכם ישירות למייל, בהתאם לסוג הוויזה אותה בחרתם. מדובר בשירות המהיר ביותר בישראל לקבלת ויזה, ולכן תוכלו להיות בטוחים כי הוויזה שלכם תגיע במהירות ובעיליות, כאשר ע"פ נציגי החברה לעיתים ניתן לקבל את הוויזה גם בתוך 48 שעות.
  4. הדפסה – כעת כל שנותר לכם הוא להדפיס את הוויזה ולטוס להודו. חשוב להדפיס את הוויזה לפני ההגעה לשדה התעופה, וזאת לאור העובדה כי הרשויות בהודו אינן מרשות להיכנס למדינה ללא אישור כניסה למדינה. יתרה מכך, מי שלא יגיע לשדה התעופה עם הוויזה עשוי למצוא את עצמו מחוץ לטיסה. בנוסף, לעיתים בעת ההגעה להודו חשוב מאוד להציג בפני הרשויות את הויזה, וזאת לצורך כניסה או יציאה מהמדינה. משום כך, יש לשמור את הכרטיס הן במכשיר הפלאפון והן להדפיס אותו, מהסיבות אותן ציינו כעת.
ויזה להודו ראשית
sasint / Pixabay

מעוניינים לקבל פרטים נוספים אודות הוצאת ויזה? נציגי visa-india לרשותכם

כאמור, הוצאת ויזה להודו היא תהליך פשוט אשר יכול להתבצע בארבעה שלבים, או בליווי של נציג החברה אשר יסייע לכם לכל אורך התהליך. לקבלת מידע נוסף אודות השירות, היכנסו לאתר הרשמי של החברה, השאירו פרטים ונציג ישוב אליכם בהקדם.

תוכן עניינים

רוצים לקבל עזרה בתכנון הטיול הבא שלכם?

השאירו פרטים ונציגינו יצרו אתכם קשר

אהבתם? שתפו עם החברים!

כתבות נוספות

שאולי תאהבו