מברשות השיניים בישראל ביחס לעולם

מברשת שיניים הינה מוצר צריכה בסיסי שיש ברשות כל אדם בעולם.

היא נחוצה לשם שמירה על היגיינת הפה, וכן מסייעת בתחזוקה של חיוך לבן ומזמין.

תעריף מברשות השיניים איננו אחיד בקרב כל המדינות העולם, וניתן למצוא שוני במחיר של המוצר אשר מוצע לצרכן המקומי.

אם כן נשאלת השאלה, היכן עומד מחיר מברשות השיניים בישראל ביחס לעולם?

 

(כחול) לבן זה הכי ישראלי!

הצרכן הישראלי יבצע את הרכישות שלו בהתאם למה שטרנדי או ממותג, מאחר וזה מצביע לכאורה על טיב המוצר ועל האיכות שלו. בהתאם לכך, מברשות השיניים שנרכשות על ידי ישראלים מזוהות בדרך כלל עם חברה שהיא ממותגת ומוכרת, כמו למשל  Oral Bאו Colgate. הבחירה נעה בין מברשת השיניים הקלאסית לבין מברשת השיניים החשמלית והמשוכללת יותר. בחברת Ucare למשל, טווח המחירים של מברשת שיניים רגילה וממותגת נע בין 6.90-19.90 ₪, ואילו מברשת שיניים חשמלית ממותגת תעלה לכל היותר 289.90 ₪. מי שמעוניין בשדרוג חוויית הצחצוח עבור ילדיו ולהבטיח ניקיון מיטבי של השיניים כבר מגיל קטן, יוכל לרכוש מברשת שיניים חשמלית ייחודית לילדים במחיר של כ-80 ₪.

עוד על מברשות שיניים חשמליות: https://ucare.co.il/mouth-hygiene/electric-toothbrush.

 

מחירי מברשות שיניים בחברות הגדולות בעולם

בעידן האלקטרוני הנוכחי, מעבר למכירה המקובלת של מברשות שיניים בחברות פארם וסופרמרקטים, המברשות נמכרות גם בחברות מסחר אלקטרוניות. כך למשל, מברשת שיניים רגילה ולא ממותגת תעלה בAli express או בAmazon כ3-4 ₪, בעוד המחיר של מברשת שיניים רגילה אך ממותגת ינוע בין 4-30 ₪. מברשת שיניים חשמלית באמזון תעלה 100-8000 ₪, כאשר המחיר נקבע בהתאם למיתוג ולאופן ההפעלה שלה (סוללות או נטענת). ברשת הצרכנות הגדולה בעולם Walmart, בה מחירי מברשות השיניים זהים פחות או יותר למחירים באמזון, טווח המחירים של מברשות השיניים החשמליות מצומצם יותר, ועומד על כ40- 1500 ₪.

 

אם כן, היכן ממוקמת ישראל ביחס לעולם?

ייאמר לזכות מדינתנו הקטנטונת, שאין פער משמעותי בין המחירים המוצעים לצרכן בישראל לבין מחירן של מברשות השיניים במדינות מערביות מתקדמות אחרות. במרבית המדינות, המותגים שעומדים בראש צרכנות מוצרי ההיגיינה לחלל הפה הם Oral B וColgate. אם נתמקד במוצרים שהחברות הללו מציעות, ניווכח כי מחירי מברשות השיניים הרגילות די חופפים והשוני שקיים בטווח המחירים מתייחס בעיקר למוצרים שלא בהכרח קיימים בארץ. בחנויות המסחר האלקטרוני ישנו מגוון רחב יותר של מוצרים, ועל כן טווח המחירים גדל.

 

לסיכום, איפה מומלץ לרכוש?

למרות שרכישות הן חלק בלתי נפרד מהמסע בחו"ל, ולמרות תחושת הניצחון המדומה שמתעוררת עם המחשבה שחסכנו כמה שקלים, מומלץ לרכוש מברשות שיניים בארץ. אל לנו לשכוח שרכישה של מברשת שיניים איננה עניין של מה בכך, והמברשת שתיבחר תשמש אותנו למספר חודשים לפחות ותקבע את מידת ההיגיינה של חלל הפה.

 

מברשת איכותית

תוכן עניינים

רוצים לקבל עזרה בתכנון הטיול הבא שלכם?

השאירו פרטים ונציגינו יצרו אתכם קשר

אהבתם? שתפו עם החברים!

כתבות נוספות

שאולי תאהבו