4 טיולים מרתקים בתל אביב שלא כדאי לפספס

טיול בתל אביב הוא חוויה מרתקת, המאפשרת לצופה לראות צדדים שונים של העיר העברית הראשונה. תל אביב היא עיר מורכבת, המכילה מגוון עצום של אוכלוסיות וצדדים שונים ומנוגדים. במאמר זה, נפרט על 4 טיולים מרתקים בתל אביב שפשוט אסור להחמיץ, שחלקם יפתיעו גם תל אביבים ותיקים.

 

טיול בעולם התחתון של דרום תל אביב

מדריכים טיולים שונים ישמחו לקחת אתכם אל האזור הלא מדובר של העיר העברית הראשונה. דרום העיר תל אביב מכיל כמה מריכוזי הפשיעה הגדולים ביותר בישראל, עם רשת ענפה של סחר בסמים, מועדוני חשפנות לא חוקיים ועוד. טיול בעולם התחתון של דרום תל אביב ישים אתכם פנים אל פנים מול המציאות העגומה של התושבים הסובלים מהזנחה כה אדירה, עד שאפילו אינסטלטור מומלץ בתל אביב היה נמנע מלהגיע להעניק להם שירות. הטיול יאפשר לכם להגיע הביתה עם ידע נוסף על המתרחש בחצר האחורית של המדינה.

 

טיול בפארק הירקון

פארק הירקון הוא אחד מהפארקים העירוניים הגדולים ביותר בישראל, אם לא הגדול בהם. הפארק מכיל כמות אדירה של שבילי אופניים ומסלולי הליכה, ובעונת הקיץ גם ניתן למצוא אוהבי שיט חותרים במי הנהר. טיול בפארק הירקון הוא גם טיול עם חשיפה אדירה לטבע התל אביבי, וגם להיסטוריה באזור. תוכלו לעבור בין גדרות קנים לחורשות עצים, ולהיתקל במבנים עתיקים כאשר לכל אחד מהם מוצמד שלט המפרט על הנעשה במקום בזמנים עברו.

 

טיול בנמל העיר

הנמל של תל אביב הוא אחד מהמקומות היפים והמיוחדים ביותר בתל אביב. הנמל עבר שינוי של ממש, שהפך אותו לפנינה תיירותית. דק העץ המכסה את כולו, בנוי עם קימורים המאפשרים לילדים לשחק ולגלוש במורדותיהם. לצד דק העץ תמצאו כמה מחנויות המעצבים היוקרתיות ביותר בישראל, כמו גם מסעדות איכותיות במיוחד.

טיול בעיר העתיקה ביפו

האיחוד בין יפו לתל אביב היה משתלם במיוחד לשתי הערים. טיול ביפו הוא למעשה טיול בדרך שבה תיראה ישראל כולה יום אחד בתרחיש האופטימי. סוחרים יהודים חיים לצד סוחרים ערבים, השוק הומה אדם, והמסעדות מלאות עד להתפקע. טיול בעיר העתיקה ביפו, עם חצרות האומנים הקטנות, קירות אבן הכורכר והנוף המשגע אל הים לא ישאיר אף אחד אדיש.

 

בכל רחבי תל אביב יש מקום אחד למצוא בעלי מקצוע

אם נתקעתם בתל אביב, ואתם זקוקים לעזרה של בעל מקצוע איכותי, יש רק מקום אחד למצוא אותו. האתר שיפוצים פלוס מחולל מהפכה בדרך שמחפשים נותני שירות באזור תל אביב יפו, ובכל שאר מדינת ישראל. באתר תוכלו למצוא כמות אדירה של בעלי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר, אשר מדורגים על פי שביעות רצון הלקוחות, כך שתוכלו להיות בטוחים באופן מוחלט שבחרתם נותן שירות אמין ומצטיין.

תוכן עניינים

רוצים לקבל עזרה בתכנון הטיול הבא שלכם?

השאירו פרטים ונציגינו יצרו אתכם קשר

אהבתם? שתפו עם החברים!

כתבות נוספות

שאולי תאהבו