3 סיבות לטוס לדובאי במהלך חודשי הקיץ

מאז שמדינת ישראל חתמה על 'הסכמי אברהם' עם איחוד האמירויות ומדינות ערביות נוספות, יותר ויותר ישראלים בוחרים בדובאי בתור היעד לחופשה הבאה שלהם. אבל מה יש בה בדובאי שמושך כל כך את הישראלים? האם זו העובדה שלא יכולנו לטוס לשם, ועכשיו כן, שהופכת את דובאי ליעד נחשק? או אולי אלו דווקא האטרקציות שמושכות תיירים מכל העולם שקורצות לתיירים הישראלים?

מה שלא תהיה הסיבה, עם העובדה שדובאי יעד מועדף לחופשה על הישראלים אי אפשר להתווכח. העובדה הזו גורמת גם לתהייה האם כדאי לטוס לדובאי במהלך חודשי הקיץ להפוך להתלבטות מוכרת ונפוצה בציבור הישראלי. ובכן, אנחנו זיהינו את הצורך הזה, ואנחנו כאן כדאי לתת לו מענה. יש לא מעט סיבות למה לטוס לדובאי במהלך חודשי הקיץ, ואנחנו ריכזנו עבורכם שלוש מהן.

 

למה לטוס לדובאי דווקא בקיץ

כשאתם חושבים על דובאי, אתם בטח חושבים על שמש, חול וחום לצד עיצוב ארכיטקטוני מפואר, מלונות מפנקים ומותגי יוקרה. שני כיווני המחשבה האלו הם נכונים, ודובאי היא באמת אחד המקומות הכי שווים עבור תיירים מכל העולם, למרות המיקום שלה בתוך המדבר של חצי האי ערב. הכסף שאיחוד האמירויות מרוויח מהנפט, מתגלגל גם להשקעה בפיתוח התיירות במדינה.

אבל רוב הכתבות שתמצאו באינטרנט תתייחסנה לחופשה בדובאי דווקא בחורף, אז מזג האוויר שם נחשב נסבל עבור מרבית העולם (שלא רגיל לטמפרטורות של 30 מעלות ויותר). אז למה באמת לטוס לדובאי דווקא בקיץ? למה שתטוסו מרצונכם החופשי למדינה מדברית בחום של אוגוסט? ובכן, יש לנו שלוש סיבות ממש טובות בשבילכם:

 

הנחות של סוף עונת התיירות

כמו שכבר אמרנו, העונה החמה מבחינת תיירות היא דווקא העונה הקרה מבחינת מזג האוויר – החורף. אם תבחרו לטוס לחופשת קיץ בדובאי, תוכלו להנות מכל מה שיש לדובאי להציע במחיר נמוך משמעותית מהמחיר המבוקש בשיא עונת התיירות.

 

חופשת ה"בטן – גב" המושלמת

שמש, ים צלול, חוף נקי ואווירה של חו"ל – מה עוד אפשר לבקש? חופשת קיץ בדובאי היא חופשת ה"בטן – גב" המושלמת. בתור עיר שמבוססת על תיירות, לנראות של החופים יש משמעות עצומה בדובאי. מהעובדה הזו אתם מרוויחים.

 

מה הבוס יגיד על חופשה בחורף

בואו נזכור רגע איפה אנחנו חיים. במדינת ישראל הזמן הנפוץ והמוכר לחופשה ארוכה הוא דווקא בקיץ. גם אם אתם רוצים לצאת לחופשה ארוכה בדובאי בחורף, לא בטוח בכלל שתוכלו לעשות את זה בגלל מחויבויות בעבודה או המסגרות של הילדים.

 

סיכום

לסיכום, שלושת הסיבות שאנחנו חושבים שהן הטובות ביותר לכך שכדאי לצאת לחופשה בדובאי דווקא בקיץ הן המחירים של דובאי בקיץ, העובדה שהנורמה בישראל היא לצאת לחופש בקיץ והידיעה שבקיץ הכי תוכלו להנות מהחופים המושקעים והמטופחים בדובאי. חופשה בדובאי בקיץ זה כדאי.

תוכן עניינים

רוצים לקבל עזרה בתכנון הטיול הבא שלכם?

השאירו פרטים ונציגינו יצרו אתכם קשר

אהבתם? שתפו עם החברים!

כתבות נוספות

שאולי תאהבו