10 אתרים שחייבים לראות כשבאים לירושלים

הכותל

הכותל הוא המקום הקדוש ביותר ליהודים וככזה הוא בעל ערך אדיר לכל יהודי ויהודי. כאשר אנו נכנסים אל הכותל אנו מיד מרגישים בקדושה של המקום ולכן זה אך טבעי שנרצה לבקר בו והוא היעד מספר אחת בירושלים.

 

עין כרם

עין כרם היא אחת השכונות היפות ביותר בישראל והיא מביאה עמה שיק אירופאי למזרח התיכון החם שבו אנו חיים. אפשר ללכת בין הרחובות ולהרגיש כאילו שאתה נמצא בפריז או בבריסל וזאת עקב היופי של השכונה המיוחדת הזאת.

 

העיר העתיקה

אין עוד מקום עם כל כך הרבה אופי כמו העיר העתיקה בירושלים. מקומות כמו השוק, הרובע הארמני או כל סמטה אחרת מחזיקים בכל כך הרבה אופי ואין ספק כי זה מקום נהדר לבקר בו.

 

משכנות שאננים

משכנות שאננים היא שכונה עם כל כך הרבה אופי וביקור בה טומן בחובו התפעלות מיופי של מבנים שאין עוד הרבה כדוגמתם. לכן ביקור בשכונה הוא מאוד מומלץ וכדאי ולא כדאי לוותר עליו.

 

הגן התנכ"י

מדובר על יעד הטיול מספר אחת בישראל וזאת עקב העובדה כי זה אחד מגני החיות היפים ביותר בעולם ולא רק בארץ. אז נכון אין כאן ספארי כמו ברמת גן אך יש כאן גן חיות מופלא ומדהים במיוחד.

 

ממילא

ממילא היא שכונה חדשה יחסית אך היא יפה במיוחד ואין ספק כי יש לה אופי מדהים. לא רק זאת אלא שבממילא אפשר למצוא חנויות נהדרות וכך אפשר לשלב בין קניות ובין הסתובבות בעיר היפה ירושלים. באזור זה אפשר למצוא מלונות בירושלים ברמה מאוד גבוהה ואפשר להתאכסן באזור זה ולבקר ממנו בכל ירושלים.

 

מדרחוב בן יהודה

מדרחוב בן יהודה הוא הלב הפועם של ירושלים והעובדה שלא נכנסות אליו מכוניות היא בונוס ענק שאי אפשר להתעלם ממנו. במדרחוב אפשר לראות אמני רחוב, מסעדות נחמדות ובכלל לבקר בעיר ולהרגיש את האופי שלה על פי הרחוב המיוחד הזה.

 

הכנסת

אי אפשר לדבר על ירושלים מבלי להזכיר את סמל השלטון של המדינה הלוא היא הכנסת. כל אחד המקפיד על קוד לבוש יכול לבקר בכנסת ואין ספק כי זה מבנה ייחודי בישראל לא רק בגל המראה שלו אלא בגלל האופי המיוחד שיש למקום הזה וההשפעה העצומה שיש למקום על הישראלים ועל הישראליות.

 

בית המשפט העליון

עוד מקום עם משמעות סימבולית עצומה הוא בית המשפט העליון. בית המשפט הוא מקום מיוחד מאוד עם אופי שונה משאר המקומות בירושלים וזאת עקב העובדה כי נעשה בו צדק.

 

מוזיאון ישראל

לבסוף אחד המקומות היפים ביותר בירושלים ובכלל בישראל הוא מוזיאון ישראל שם אפשר לראות תצוגות של אמנים מובילים וליהנות מתערוכות מיוחדות מאוד.

ירושלים

תוכן עניינים

רוצים לקבל עזרה בתכנון הטיול הבא שלכם?

השאירו פרטים ונציגינו יצרו אתכם קשר

אהבתם? שתפו עם החברים!

כתבות נוספות

שאולי תאהבו

חומוס ופלפלים
סיור קולינרי בשוק מחנה יהודה

שוק מחנה יהודה נחשב לשוק הצבעוני והתוסס בישראל. הפיתוח המואץ שעבר השוק בשנים האחרונות, הפך אותו למוקד מבוקש ועמוס באפשרויות בילוי מכל הסוגים, ביניהן האפשרות

למאמר »