5 הסיבות מדוע זה חשוב לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל

יש המון ביטוחים שאנו צריכים לשעות במהלך חיינו, אך ביטוח חשוב לא פחות מכל ביטוח אחר, זהו ביטוח נסיעות לחו״ל. למרות שאנו לא רוצים לחשוב או לדמיין שיקרה לנו משהו בנסיעה למדינה זרה שיצריך מאיתנו טיפול רפואי או עזרה מכל צורה, זה דבר ממשי שעלול לקרות ומצריך מאיתנו להיערך בהתאם. הינה כמה מהסיבות לכך שרכישת ביטוח נסיעות זהו דבר חשוב מאוד לקראת כל נסיעה לחו״ל שנעשה.

 

למה לעשות ביטוח נסיעות לחו״ל

רכישת של ביטוח נסיעות לחו"ל זהו אחד מהדברים החשובים ביותר לקראת ההגעה שלכם למדינה זרה, הביטוח מכסה הוצאות על קבלת שירותים וטיפולים רפואיים שאולי תזדקקו להם במהלך שהותכם. כשאתם במדינות זרות אתם חייבים בתשלום בעת צורך בסיוע רפואי מכל סוג, וזה עלול להיות סיפור יקר מאוד בין מאות לאלפי שקלים. בערת ביטוח נסיעות לחו״ל תוכלו לוודא שתקבלו את העזרה הרפואית מבלי שזה יעלה לכם סכומים כאלו.

 

ביטוח בסיסי

הכיסוי שתקבלו בביטוח בסיסי, מכסה טיפולים רפואיים בסיסיים, בדרך כלל של הדבקות במחלה כמו שפעת, צורך בתרופות בסיסיות להורדת חום וטיפול, פגיעות המצריכות הגעה למיון, אשפוז לכמה ימים, טיפולי חירום בשיניים, גילוי על היריון, צורך בצוות חילוץ והעברה אווירית, ועוד. בנוסף, הביטוח מכסה טיסה נוספת בהתאם לצורך והמצב שנקלעתם אליו, לצד מלווה ובהתאם לסיטואציה הספציפית.

 

התאמות בביטוח למצב

במידה ויש לכם טיול הכולל פעילויות ספורטיביות אתגריות, או אם יש מצב רפואי קודם לטיסה, חשוב להכניס את זה למשוואה בביטוח, לסמן בהתאם ולוודא שתקבלו כיסוי מותאם גם למקרים של החמרת מצב או פגיעה כלשהי בעת הפעילות האתגרית.

 

הרחבות בביטוח

ישנה אפשרות להרחבות של הביטוח הבסיסי, אשר מאפשרות כיסוי של סיטואציות נוספות, כמו ניתוחים מורכבים, אשפוזים ממושכים, העברה למדינה אחרת אם אין טיפול רפואי מספיק במדינה בה אתם שוהים ועוד המון סיטואציות שונות ומורכבות יותר אשר אתם רוצים להיערך אליהם ולהיות בטוחים בעזרת הכיסוי של הביטוח לכל מצב שלא יהיה.

 

כיסוי רפואי לקורונה

מאז המגיפה, נכנסו סעיפים בפוליסות הביטוח הנוגעים בדיוק בכל הקשור להדבקות בקורונה ומה שנכלל בהתמודדות הזאת בעת שהות במדינה זרה. הביטוח יכול לכסות בדיקת קורונה בחו״ל. בדיקות רופא לקבלת תרופות, מרשמים, הפניות מותאמות לצמצום חשיפה ואפילו האפשרות להזמנת רופא אל המלון שלכם. בנוסף, ביטוח נסיעות בתקופה הזאת מכסה ימי אשפוז עקב הידבקות בקורונה.

 

ביטוחים נוספים

מלבד הצד הרפואי והחשוב ביותר בסיפור, ביטוחי נסיעות לחו״ל רלוונטיים לעוד הרבה דברים נוספים כחלק מההרחבות והתוספות שניתן לשלב. כמו ביטוח כבודה על פריטים שאבדו או נגנבו, ביטוח על מכשירים כמו טלפונים, מחשבים, מצלמות וכדומה, ביטוח לביטול הטיסה או קיצור הטיול, והאפשרויות עוד רבות.

 

לסיכום

יש הרבה דברים שעלולים לקרות בנסיעה שלכם לחו״ל, הדבר האחראי זה לדאוג לביטוח שיכסה וידאג לכם במצבים הללו. מדובר בחלק חשוב ועיקרי כחלק מההכנות שלכם לקראת הנסיעה, אל תקטינו ראש, הביטחון הזה עלול המצב מסוים להוות גורם מכריע, אל תתפשרו על הביטחון שמגיע לכם.

ביטוח נסיעות לחו"ל

 

תוכן עניינים

רוצים לקבל עזרה בתכנון הטיול הבא שלכם?

השאירו פרטים ונציגינו יצרו אתכם קשר

אהבתם? שתפו עם החברים!

כתבות נוספות

שאולי תאהבו